-->

Ta strona używa cookies.

Polityka Prywatności Akceptuję

Zespół

Zespół PLATINIUM Dental Clinic to zespół specjalistów z każdej dziedziny stomatologii. Każdego dnia otaczamy pacjentów kompleksową opieką stomatologiczną, ponieważ tylko holistyczne podejście gwarantuje najwyższy standard opieki stomatologicznej i jakości usług . Wielopoziomowa współpraca z profesjonalistami z różnego zakresu: implantolog, ortodonta, protetyk, periodontolog czy chirurg pozwala na rozszerzoną diagnostykę i owocuje najlepszymi efektami leczenia.  Uśmiech i rekomendacja naszych Pacjentów to dla całego zespołu  piękna nagroda i jeszcze większa motywacja.

berezowska specjalisci

dr n.med. Magdalena Berezowska Miazek

Właścicielka Klinik Platinium Dental Clinic. Absolwentka wydziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. W 2006 roku obroniła prace doktorską z wyróżnieniem. Od ponad 15 lat przywraca pacjentom piękne i zdrowe uśmiechy. Specjalizuje się w precyzyjnym leczeniu protetycznym, w stomatologii estetycznej i w leczeniu chorób przyzębia. Uczestniczka wielu specjalistycznych szkoleń i sympozjów, dzięki którym jeszcze lepiej potrafi zaplanować kompleksowe leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. W codziennej praktyce wykonuje najnowocześniejsze rekonstrukcje protetyczne. Prywatnie lubi spędzać czas z synem, ciekawą książką i dobrym filmem.

Zakres zabiegów

 • kompleksowe plany leczenia
 • nowoczesna protetyka (licówki, korony, mosty, protezy)
 • implantoprotetyka
 • stomatologia estetyczna
 • leczenie bezzębia
 • leczenie chorób przyzębia

Godziny pracy

Lublin
pon., pt.    9-18
wt.             9-14

Krasnystaw
śr.              9-18

Zakres zabiegów
Zobacz opinie Video
lobacz 2

dr n. med. Michał Łobacz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista chirurgii stomatologicznej. Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie. W 2013 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych. Autor publikacji naukowych z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Wykładowca na kongresach i konferencjach krajowych jak i międzynarodowych. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Konsultant regionalny systemu implantologicznego Alpha Bio Tec. Doskonałe umiejętności i pozytywne nastawienie sprawiają, że zabiegi odbywają się w miłej atmosferze. Prywatnie interesuje się łowiectwem i motoryzacją.

Zakres zabiegów

 • chirurgia stomatologiczna
 • implantologia
 • periodontologia (kiretaż, przeszczepy, korekty dziąsła)

Godziny pracy

Lublin
śr., pt.     9-18

Krasnystaw
czw.         14-19
sob.         8-14

Zakres zabiegów
Zobacz opinie Video
lek. stom. Marta Buszowska

lek. stom. Marta Buszowska

Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka UM w Lublinie. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, w protetyce, w leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu. Niezwykle precyzyjna i staranna, ma na koncie wiele odzyskanych pięknych uśmiechów swoich Pacjentów. Wykonuje perfekcyjnie dobrane wypełnienia estetyczne – zwłaszcza w odcinku przednim zębów. Ma bogate doświadczenie w zakresie wysoce wymagających prac kosmetycznych mających na celu poprawę uśmiechu typu „bonding”. Wykonuje zabiegi leczenia w podniesionej wysokości zwarcia i z pasją wciąż poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Uczestniczy w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, dzięki czemu stale aktualizuje doświadczenie zawodowe. Szczęśliwa mama Zosi i Mikołaja. Lubi aktywny tryb życia, dobry serial i ciekawą książkę.

Zakres zabiegów

 • stomatologia estetyczna
 • endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem)
 • nowoczesna protetyka (mosty, korony, licówki)
 • stomatologia zachowawcza

Godziny pracy

pon., sr., czw.     9-15
pon., pt.     9-18

Zakres zabiegów
Zobacz opinie Video
lek. stom. Dorota Szokalewicz Kraczek 1

lek. stom. Dorota Szokalewicz – Kraczek

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stale podnosi swoje kompetencje na licznych szkoleniach, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepsze efekty leczenia. Pełna empatii i zrozumienia. Zawsze znajduje czas aby trudne zagadnienia stomatologiczne wytłumaczyć w przystępny sposób, by pacjent mógł świadomie uczestniczyć w leczeniu. Jej spokój i pozytywne nastawienie oraz dokładność z jaką wykonuje zabiegi sprawiają, że Pacjenci w jej rękach czują się komfortowo i chętnie wracają. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną, słucha muzyki i ceni sobie dobre kino.

Zakres zabiegów

 • endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem)
 • stomatologia estetyczna
 • stomatologia zachowawcza

Godziny pracy

wt., śr.      14-18
czw., pt.    9-14

Zakres zabiegów
Zobacz opinie Video
dr.emilka

lek. stom. Emilia Gałązka – Tatarczak

Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie zawodowe doskonali uczestnicząc w tematycznych szkoleniach i kursach. Specjalizuje się w precyzyjnym leczeniu protetycznym, zwłaszcza  w estetycznych odbudowach, licówkach porcelanowych i odbudowach typu „bonding”. Zawsze w pełni zaangażowana w pracę. Jej uśmiech i miłe usposobienie gwarantuje bardzo dobry kontakt z pacjentem. Planuje i realizuje kompleksowe plany leczenia swoich Pacjentów. Stały przypływ pozytywnych emocji zapewniają jej trzej temperamentni synowie. Uwielbia podróże. Miłośniczka białego szaleństwa.

Zakres zabiegów

 • nowoczesna stomatologia estetyczna
 • protetyka  stomatologiczna (mosty, korony, licówki, onlaye, protezy)
 • implantoprotetyka
 • stomatologia zachowawcza

Godziny pracy

Wt., pt.     9-15

Zakres zabiegów
Zobacz opinie Video
michalczewski

dr n. med. Grzegorz Michalczewski

Specjalista protetyki stomatologicznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie. W latach 2009-2017 wykładowca w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. W 2013 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem. Autor ponad 30 publikacji. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym i implanto-protetycznym. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Prywatnie szczęśliwy mąż, miłośnik sportów wodnych i survivalu.

Godziny pracy

wt.     9-16

Zakres zabiegów
Zobacz opinie Video
specjalista2

dr n. med. Katarzyna Olszewska

Specjalista ortodonta. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego UM w Lublinie. Autorka licznych publikacji naukowych z dziedziny ortodoncji. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych, wykorzystując nowoczesne materiały i techniki leczenia. W pracy przywraca swoim pacjentom piękny uśmiech, współpracując ze specjalistami innych dziedzin. Prywatnie miłośniczka jogi, sportów i podróży. W wolnych chwilach uwielbia długie spacery ze swoimi psami.

Zakres zabiegów

 • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
 • leczenie bez usuwania zębów (metoda ortotropii)
 • invisaling
 • Clear Aligner
 • orthero nakładki

Godziny pracy

Lublin
pon.          14-19
wt.             9-19

Krasnystaw
wt.              9-19

Zakres zabiegów
Video
marta

lek. stom. Marta Ścibor

Specjalista ortodonta. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale doskonali swoje umiejętności na konferencjach i kursach ortodontycznych, dzięki czemu wprowadza nowoczesne metody leczenia do swojej praktyki. Wraz z zespołem specjalistów w Platinium Dental Clinic planuje i współprowadzi kompleksowe leczenie Pacjentów. Stosuje holistyczne podejście do każdego Pacjenta, współpracując z logopedami i fizjoterapeutami. Zawsze miła i uśmiechnięta, zaraża pozytywną energią. Największą satysfakcją jest dla niej uśmiech zadowolonego z efektu leczenia Pacjenta. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, wolny czas spędza z rodziną.

Zakres zabiegów

 • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
 • leczenie bez usuwania zębów (metoda ortotropii)
 • leczenie aparatami stałymi i ruchomymi
 • leczenie nakładkami Clear Aligne

Godziny pracy

Lublin

wt.    9-18

Krasnystaw

pon., śr., czw.  9-18

 

Zakres zabiegów
Video
natalia weglarz 2

lek. dent. Natalia Węglarz

Absolwentka I wydziału lekarskiego z oddziałem stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznych odbudowach po leczeniu endodontycznym. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych zjazdach naukowych, kongresach i szkoleniach. Wykorzystuje najnowsze techniki i procedury lekarskie. Pracuje z ogromnym zaangażowaniem i precyzją. Jej pasja to narciarstwo i golf.

Zakres zabiegów

 • nowoczesna stomatologia estetyczna
 • odbudowa kompozytowa, protetyczna zębów po leczeniu endodontycznym
 • stomatologia zachowawcza
 • medycyna estetyczna
Zakres zabiegów
Video
zgardzinski

lek. stom. Piotr Zgardziński

Absolwent wydziału stomatologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończona specjalizacja z ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Dzięki odbywanym  kursom i szkoleniom leczy skutecznymi i bezpiecznymi dla Pacjenta technikami. Wolne chwile spędza na motocyklu. Lubi rodzinne podróże do ciepłych krajów.

Zakres zabiegów

 • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
 •  leczenie bez usuwania zębów (metoda ortotropii)

Godziny pracy

pon., wt.    9-18

Zakres zabiegów
Video
Meciejczak

lek. dent. Mateusz Maciejczak

Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Absolwent amerykańskiej szkoły ortodontycznej Progressive Orthodontic Seminars, absolwent Master of Sience Orthodontics, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.Stale doskonali swoje umiejętności na konferencjach i kursach, w trakcie przewodu doktorskiego na UM w Lublinie. Prywatnie szczęśliwy tata i miłośnik podróży.

Zakres zabiegów

 • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
 • leczenie bez usuwania zębów (metoda ortotropii)
 • leczenie ortodontyczne z zastosowaniem aparatów ruchomych, stałych, nakładkowych
Zakres zabiegów
Video
Monika Smyl Golianek

dr n.med. Monika Smyl-Golianek

Specjalista ortodonta. Absolwentka wydziału stomatologicznego Akademii Medycznej w Lublinie. Konsultant wojewódzki z zakresu ortodoncji. Pracownik naukowy Katedry i Zakładu Ortopedii Szczękowej UM w Lublinie. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, relaksują Ją kryminały i książki historyczne.

Zakres zabiegów

 • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
 • leczenie bez usuwania zębów (metoda ortotropii)
 • Invisalign
 • Clear Aligner

Godziny pracy

czw.    14-18

Zakres zabiegów
Video
mgr Karolina Ptaszek

mgr Karolina Ptaszek asystentka stom.

W naszej klinice zajmuje się rejestracją pacjentów i aktywna asystą podczas zabiegów. Zawsze z uśmiechem wita pacjentów, a Jej optymizm i dobra energia udzielają się naszym pacjentom. Pełna pomysłów i inicjatyw potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Prywatnie interesuje się motoryzacja i psychologią, lubi aktywnie spędzać wolny czas.

Magdalena Romanek

Magdalena Romanek asystentka stom.

Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i pozytywnej energii. Dba o to, aby razem z lekarzem stworzyć zgrany zespół, który kompleksowo i komfortowo zadba o uśmiech pacjenta. Prywatnie lubi dobre kino, uwielbia podróżować z rodziną i słuchać muzyki.

k glaz

Katarzyna Głaz asystentka stom.

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W pracy aktywnie uczestniczy w asyście naszym lekarzom. Empatyczna i sumienna, dba o dobre samopoczucie naszych pacjentów. Jej ulubioną dziedziną stomatologii jest chirurgia. Prywatnie miłośniczka zwierząt i nowinek technologicznych.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz umówić się na wizytę konsultacyjną?